: فروش بخاری فضای باز

در صورت استفاده از این فروش بخاری ایران اوت دور هیتر iranoutdoorheater  نیز حتما آنهایی را خریداری کنید که مجهز به سیستم‌ طبق استاندارد، تمامی فروش بخاری تابشی بدون دودکش باید به این سیستم مجهز باشند.

به طور کل باید در هنگام انتخاب فروش بخاری باغی دقت کنید تا حتما بر روی کارتن و یا دفترچه راهنما قید شده باشد که دستگاه مجهز به سیستم حساس به میزان اکسیژن (ODS) است، البته سنسور های حرارتی هم تا حدودی با افزایش ایمنی ، سطح ریسک ناشی از بروز حادثه را کاهش می دهند این سیستم به این شکل عمل می کند که فروش بخاری هرمی با زیاد شدن شعله و حرارت فروش بخاری ایستاده ، سنسور عمل می کند و شعله خاموش می شود . اما در سیستم ایمنی قطع جریان گاز در اثر کاهش اکسیژن یا همان (ODS) ، اگر اکسیژن محیط به هر دلیلی به 18 درصد کاهش یابد، فروش بخاری قارچی خاموش می‌ شود و سیستم به طور خود کار جریان گاز ورودی به فروش بخاری فضای باز را قطع می کند .

گر جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز سرد شدن هوا را جدی نگرفته اید و یا خیال ندارید تا همچنان از فروش بخاری رومیزی قدیمی خود که چندان هم به ایمنی آن اطمینان ندارید استفاده کنید و یا شوفاز را در این سرما کوچیکه کافی نمی بینید چه برسد به سرما بزرگه و تصمیم گرفته اید تا فروش بخاری اجاقی هم در کنار سیستم‌های حرارت مرکزی ساختمان‌ در منزلتان نصب کنید ، بهتر است تا این روز تعطیل را بیهوده در خانه استراحت نکنید چرا که باید برای فروشب خاری برقی دلونگی کم مصرف اقدام کنید .

در فروشبخاری برقی پارس خزر بیش از آنکه بخواهید به زیبایی ظاهری فروش بخاری توجه کنید و یا مثلا به عنوان صرفه جویی به دنبال ارزان قیمت ها بگردید ، بهتر است تا به نکات ایمنی و استانداردها توجه کنیم. چرا که گرمای فروش بخاری  برقی تابشی  همیشه لذت بخش نیست و به خصوص فروش تابشی گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی دارند که هزینه هایی چند برابر هزینه اولیه خرید یک بخاری استاندارد و البته هزبنه هایی جبران ناپذیر به خانواده تحمیل می کند .

همچنین باید بدانیم فروش بخاری قارچی باید دارای خدمات پس از فروش که در دفترچه ضمانت نامه قید شده ، باشد و حتما توسط سرویس کاران مجاز نصب و راه اندازی شود . خدمات پس از فروش در فروش بخاری اولیه شامل نصب ، راه اندازی و تست خروج گاز های منوکسید کربن می شود. نصب استاندارد یک بخاری نقش مهمی در افزایش ایمنی دارد در هنگام نصب فروش بخاری باید به خروجی دودکش توجه کرد چراکه قرار است تا گاز سمی بدون رنگ، بدون بو و غیر قابل تشخیــــــص CO که زمان کار فروش بخاری تولید می‌شود، از طریق دودکش استاندارد خارج شود .پس از استفاده از فروش بخاری ارزان هم باید در طول زمان های مختلف کنترل دوره ای جهت اطمینان از مناسب بودن شرایط تهویه و دودکش صورت بگیرد . فروش بخاری کودک همچنین باید توجه داشت تا فروش بخاری گازسوز هرگز بدون اتصال به دودکش روشن نشود، چرا که منوکسید کربن و گازهای کشنده وارد خانه می‌شوند بنابراین باید همواره از باز بودن مسیر دودکش و نشتی نداشتن لوله و سالم بودن کلاهک دودکش که در انتهای دودکش، در بیرون از ساختمان در بحث فروش کرسی برقی  نصب می‌شود اطمینان داشت. پس نصب و تعمیرات فروش بخاری را به تعمیرکاران مجاز و خدمات پس از فروش بسپارید و با تمام مهارت هایی که ممکن است داشته باشید سعی کنید تا فقط برای اطمینان از ایمن بودن فروشبخاری بدون دودکش وسیله گاز سوز خانه تان از خدمات پس از فروش مراکز تولیدی استفاده کنید .

همچنین طول شیلنگ گاز از شیر تا فروش هیتر برقی نباید حداکثر از ۱۵۰ سانتی متر بیشتر باشد، چرا که استفاده از شیلنگ های فروش بخاری اتاق کودک بلند برای رساندن گاز به نقاط مختلف منزل بسیار خطرناک است و باید از شیلنگ های لاستیکی تقویت شده که مخصوص گاز ساخته شده ، استفاده شود، برای محکم کردن شیلنگ های گاز نیز باید از بست های فلزی مناسب استفاده شود و بعد از نصب هم مطمن شد که لوله فروش بخاری سریع گرم شود.اگر دودکش بعد از نصب گرم نشود به این معنی است که در قیمت بخاری گازی  دودکش بطور اصولی و استاندارد طراحی و نصب نشده است و یا به دلایل مختلف گرم نمی شود که باید توسط متخصصان فروش بخاری کاملاً بررسی شود.

هزینه های فروش بخاری چگونه است ؟

برای فروش بخاری باید به متراز خانه خود نیز توجه کنید ، مکانهای زیر 50 متر و دارای فروش بخاری فضای باز میتوانند از فروش بخاری بدون دود کش دیواری استفاده کنند و مکانهای زیر ۵۰ متر یا فضاهای بسته می توانند از فروش بخاری دیواری با دودکش و یا بخاری های زمینی با قدرت 5 هزار تا 6 هزار کیلو کالری استفاده کنند و در خانه های ۵۰ تا ۷۰ متری باید فروش بخاری 7 تا 9 هزار خریداری شود و در خانه های ۷۰ متر به بالا فروش بخاری با قدرت حرارتی ۱۲ هزار به بالا باشد . فروش بخاری بی خطر شومینه نیز برای سالن و پذیرایی خانه مناسب است . البته در برخی مواقع در فروش بخاری افراد در هنگام خرید مدل یک فروش بخاری را با قدرت حرارتی اشتباه می گیرند این در حالی است که باید توجه داشت تا با هم اشتباه گرفته نشوند . توجه داشته باشید که : قدرت گرما دهی با عبارت (( کیلو کالری )) همراهی میشود و با مدل فروش بخاری فرق دارد.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

نحوه نگهداری فروش بخاری  چگونه است؟

توصیه میشود بعد از فصل سرما و اتمام کار فروش بخاری برقی  کم مصرف ابتدا گرد و غبار را از فروشبخاری بدون دودکش آبسال با دستمال گرفته و هرگز فروش بخاری را نشوئید مگر در مواردی که اجزاء آن توسط سرویسکار مجاز تفکیک شده باشد و بعد از خشک کردن دوباره مونتاژ شود ، چون اکثر قطعات فلزی بوده و دچار زنگ زدگی میشود حتی الامکان فروش بخاری را بسته بندی کرده و یا در نایلون و یا پارچه پیچیده و در انباری نگهداری کنید نه در گوشه حیاط و پشت بام و محیط های سر باز ؛تا برای مصرف سال آینده در فروشبخاری گازی ژاپنی مجبور به پرداخت هزینه هایی از قبیل رفع زنگ زدگی ،

گرفتگی لوله های داخلی و تعویض شیشه و سرویس  در فروش بخاری نباشید.

برای مشاهد لیست  قیمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

 

|