ایران اوت دور هیتر iranoutdoorheater

فروش جت فن ها دسته ای از فن های محوری می باشند که به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه، قادر هستند به سرعت های دورانی بالا رسیده و حجم زیادی از هوا را در فشار بالا جا به جا کنند. این ویژگی فروش بخاری باغی  و فروش بخاری جت فن ها موجب شده است که در شرایطی که نیاز به هوا دهی زیاد در فضای کم می باشد از آنها استفاده گردد.
یکی دیگر از قابلیت های ویژه فروش بخاری هرمی جت فن ها، پرتاب هوا و ایجاد یک فضای حرکتی برای جریان هوا است. دلیل این امر سرعت بالای خروج هوا از فروش بخاری قارچی جت فن ها است. این خاصیت کمک می کند در مواردی که نیاز به سرعت بالای جریان هوا باشد بتوان با استفاده از فروش بخاری فضای باز جت فن و به این خواسته رسید.
موتور الکتریکی: موتور ها بخش محرک سیستم فروش بخاری جت فن ها هستند و وظیفه ایجاد چرخش پروانه اصلی رادارند. کیفیت بالای موتورها، توانایی آنها در زمینه تحمل بار مداوم، گرما و شرایط محیطی خاص موجب می گردد یکی از دلایل اصلی قیمت بالای فروش بخاری ایستاده جت فن ها موتور های آنها باشد.
پروانه اصلی: پروانه در فروش بخاری اجاقی و جت فن ها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز را دارند. با توجه به سرعت بالای این پروانه ها، فرم مناسب پروفیل نقش به سزایی در بالا رفتن کارآیی آنها ایفا می کند.
بدنه: بدنه فروش بخاری تابشی نقش اصلی را به عنوان شاسی نگه دارنده تجهیزات و همچنین محافظ کلیه قطعات ایفا می کند. بسته به نوع بخاری برقی دلونگی کم مصرف این امکان در برخی از انواع فروش بخاری جت فن ها وجود دارد که ورودی و خروجی جت فن ها قابلیت تغییر زاویه داشته باشند. این تغییر زاویه به سیستم کنترل اجازه می دهد تهویه مناسب را در شرایط مختلف اقلیمی مهیا نماید . به فروش بخاری جت فن هایی که قابلیت تغییر جهت جریان هوای خروجی را با تغییر حالت در بدنه دارند.
راهنمای فروش بخاری پارس خزر
فروش بخاری هیتر جت فن ازجمله محصول ها گرمایشی است که به کارگیری از آن برای تأمین حرارت مورد نیاز مکان‌های مسکونی , تجاری و اداری , صنعتی , مراقبت و رشد و کشاورزی اضطراری است . در‌این مقاله قصد داریم شما‌را با شیوه بخاری برقی تابشی مطلوب برای مکان‌های مسکونی آشنا کنیم .
با توجه به مکان خویش نوع هیتر متبوع را انتخاب فرمایید .
فروش بخاری هیترجت فن های صنعتی در گونه های متعدد ساخته میشوند :
فروش بخاری جت هیتر صنعتی برقی
فروش بخاری جت هیتر صنعتی گازوئیلی
فروش بخاری جت هیتر صنعتی گازی
شیوه قرار گرفتن کرسی برقی و خروجی‌ها در هیتر مشخص ‌کننده آن است که هیتر مناسب برای به کارگیری در چه مکانی است . در گلخانه‌های رشد گل بایستی از هیترهایی که فن آنان در بغل و خروجی در بالا قرار گرفته است به کار گیری فرمایید.

هیتر گلخانه
در گلخانه ‌های توت ‌فرنگی می بایست از فروش بخاری هیترهایی به کارگیری فرمائید که بخاری بدون دودکش در بغل و خروجی ‌شان در زیر است . جور دیگری از فروش بخاری هیترها می ‌باشند که فن آنان در بغل و خروجی در سقف و یا این که فن در سقف و خروجی از زیر است . این دستگاه ‌ها را می توانید در کارخانه‌ها , کارگاه‌ها , گلخانه‌های متفاوت و مرغداری‌ها به کار گیری فرمائید .
در هنگام فروش بخاری هیتر برقی به توان هوادهی و گرمادهی آن توجه فرمائید . میزان هوادهی فن‌ها بر حسب متر مکعب در ساعت و توان گرمادهی بر مبنای کیلوکالری است . در‌حالتی که فضایی که می‌خواهید فروش بخاری جت فن را در آن به کارگیری فرمایید از حجم بیشتری برخوردار باشد می بایست از فروش بخاری هیتری به کارگیری نمایید که توان هوادهی و گرمادهی بالاتری هم داشته باشد و فروش بخاری به وسیله دستگاه تنظیم کننده آن، حرارت را در داخل آشیانه کم یا زیاد می کنند.
همانند سایر تجهیزات گرمایشی بخاری برقی کم مصرف که از برچسب A برخوردار باشد در اولویت است. فروش بخاری این نوع دستگاه‌ها می‌تواند مصرف انرژی را به نحو قابل ‌توجهی کاهش دهد.
قیمت بخاری گازی هیترهای استاندارد دارای نشان‌های استاندارد معتبر جهانی مانند CE اروپا ، ISO و نشان ملی استاندارد ایران هستند.
قطعاتی مانند مشعل و فن نقش مهمی در راندمان گرمادهی و هوادهی دستگاه ایفا می‌کنند. به همین دلیل بخاری برقی و سازنده آن‌ها بسیار مهم است. بهترین مشعل موجود در ایران مشعل است که علاوه بر دارا بودن مهر استاندارد ملی ایران از برچسب A فروش بخاری انرژی بهره‌مند‌است.
در مطالعه دیگری که توسط سازمان گاز آمریکا در سال 2009 صورت گرفته به این موضوع اشاره دارد که استفاده بیشتر از گاز طبیعی جهت گرمایش و سرمایش در ساختمان‌های مسکونی آمریکا، بعد از افزایش فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و افزایش نگرانی‌های مربوط به اثرات زیست محیطی علاقه مصرف‌کنندگان را به استفاده کاراتر از انرژی در ساختمان‌ها سوق داد. بخاری بدون دودکش آبسال , بخاری باعث کاهش 11 تریلیون BTU در سال 2007 گردید و در این برنامه به میزان 6/0 میلیون متر یک تن از انتشار دی ‌اکسید ‌کربن کاسته شد. در این بررسی عنوان گردید که سیستم‌های گرمایش و سرمایشی که با گاز طبیعی کار می‌کنند، بسیار کاراتر از الکتریسیته می‌باشد و عنوان شده که گاز طبیعی سه برابر کاراتر از الکتریسیته می‌باشد. همچنین بخاری گازی ژاپنی در این بررسی ذکر شده که تا سال 2008 میزان مصرف گاز طبیعی توسط خانوارها در ساختمان‌های مسکونی با توجه به افزایش تقاضا به مصرف گاز طبیعی به‌جای سایر انواع حامل‌های انرژِی، 32% نسبت به سال 1980 کاهش پیدا کرده است.

در زمینه فروش بخاری هوشمند و شیر کنترل‌های ترموستاتیک قابل نصب بر روی انواع فروش بخاری انجام شده این مسأله ذکر گردیده است که با ارائه الگوریتم‌های فازی جهت کنترل دمای یک اتاق می‌توان به‌میزان بسیار زیادی ضمن بهینه نمودن مصرف سوخت احساس آرامش و رفاه بیشتری را در استفاده‌کنندگان از این قبیل وسایل اتخاذ نمود. همچنین فروش بخاری در این مقاله سعی شده است برای کنترل بهتر سیستم دینامیک و غیرخطی دمای یک اتاق، به‌کمک روش‌های فازی مدل‌هایی تقریبی جهت کنترل سیستم ارائه گردد. در این بررسی به این موضوع اشاره شده است که در حال حاضر فروش بخاری و شومینه‌های گازسوز بخش عمده‌ای از نیازهای حرارتی از فضاهای بسته‌ای از قبیل اتاق‌ها و سالن‌ها را برطرف می‌ سازند. در خاتمه به این موضوع اشاره دارد که با خرید و فروش بخاری به ‌دلیل استهلاک کمتر بخاری و شومینه و کاهش. هزینه گاز مصرفی، سالیانه مبلغ زیادی را صرفه ‌جویی نمود چنانکه فروش بخاری با کمک نهادهای اقتصادی در تولید این قبیل تجهیزات سرمایه‌گذاری صورت بگیرد.

 

 

 

برای مشاهد لیست  قسمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

 

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

 

 

|