بخاری هرمی

 iranoutdoorheaterفروش بخاری هرمی ایران اوت دور هیتر 

است برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می ‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع روشن میشود. اولین فروش بخاری هرمی بر پایه ی  چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع فروش بخاریتابشی گازی به وجود آمده بود اختراع شد. فروش بخاری باغیاولین بار توسط یک شرکت انگلیسی به نام «پیتیت و اسمیت» در سال ۱۸۵۶ تولید شد. شعله بخاری هوا را به‌طور موضعی گرم می‌کند و سپس توسط  قانون انتقال گرما در هوا، هوای محیط گرم می‌شود. هم‌اکنون از فروش بخاری کافهدر کشورهای غربی برای گرمای محیط‌ های خارج از ساختمان همچون گلخانه و پاسیو استفاده می‌شود.

استفاده از فروش بخاری ‌هرمی در فضای باز

فروش بخاری در مورد گرمایش محیط‌ های روباز باید گفت که هوای این فضاها دایماً در جریان است. استفاده از سیستم‌ های گرمایشی معمول در فروش بخاری فضای باز عملاً غیرممکن است، چرا که با جریان هوا، گرمای تولید شده توسط باد رانده خواهد شد. فروش بخاری ایستاده حتی اگر جریان باد نیز وجود نداشته باشد، طبق قوانین فیزیکی، اثرشناوری هوای گرم را دور خواهد کرد. هدف فروش بخاری هرمی فضای باز این است که اشیا یا افرادی را که از محدوده‌ی مسیرشان در فروش بخاری فضای بازعبور می‌کنند، گرم کنند. سیستم‌ های گرمایش تابشی یا گازسوز هستند یا از گرمایش الکتریکی مادون قرمز استفاده می‌کنند.

فروش بخاری برقی دلونگی کم مصرف با رشد علم و فناوری دستگاه های  گرم کننده  هم از این امر آگاه بودند  و تحولات شگرفی کردند، که شامل موارد زیر است: شکل ، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان حرارت تولیدی می باشد. فروش بخاری هرمی پارس خزر
دارای گوناگونی محصولات سیستم گرمایشی می باشد و نیاز مشتری به  گرما را پاسخ میدادند و در حوزه ی گرمای مناسب نمایشگاه ها، مهمانی ها و باغ تالار ها و … کارایی زیادی دارند.

مزایای  فروش بخاری هرمی :

,کرسی برقی,بیصدا بودن، کم حجم بودن، ایمنی عالی، مصرف سوخت کم، قابل حمل بودن، قابلیت تنظیم طول

 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

فروش  بخاری  هرمی:

فروش بخاری هرمی بدون دودکش قابلیت اتصال به گاز شهری (طبیعی) را دارد . کمترین قدرت توانایی حرارتی فروش بخاری هرمی 2200 و حداکثر 3250 کیلوکالری بر ساعت است. شیر کنترل گاز این فروش بخاری بدون دودکش مجهز میباشد که وظیفه تنظیم فشار گاز ورودی به فروش بخاری کم مصرف را بر عهده دارد و چنانچه تغییراتی در فشار ورودی و یا دبی گاز ایجاد شود، فشار خروجی را در محدوده ای معین ثابت نگه می دارد. فروش بخاری هرمی کم مصرف سیستم ایمنی ODS را پشتیبانی میکند و با واژگونی ، جریان گاز را به طور کامل قطع می سازد.

مزایای فروش بخاری ‌ هرمی

سیستم گرمایشی فروش این بخاری‌ها مشابه گرمایش خورشید است. گرمای تابشی از هوا عبور کرده و اجسام جامد را گرم می‌کند.

از دیگر مزایای این بخاری‌ها قابلیت آن‌ها در تولید گرمای آنی است. این فروش بخاری بدون نیاز به پیش گرمایش پرهزینه، محیط را به صورت آنی گرم می‌کنند و از هزینه‌های گرمایش می‌کاهند.

مشخصه‌ای که این فروش بخاری هرمی را پرطرفدار می‌کند، کاهش هزینه‌های گرمایشی است. به دلیل اینکه بخاری‌های تابشی تنها محدوده‌ی مشخص مورد نظر را گرم می‌کنند، از اتلاف گرما جلوگیری کرده و شما تنها هزینه‌ی گرم کردن مکان مورد نظرتان را پرداخت می‌کنید. هم‌چنین با انتخاب این فروش بخاری سرمایه ی شما تنها صرف خرید تعداد محدودی فروش بخاری کودک هرمی خواهد شد که برای گرم کردن محدوده‌ای مشخص کافی خواهند بود.

از دیگر نکات مثبت این فروش بخاری بی خط هرمی این است که حین گرم کردن محیط صدایی تولید نمی‌کنند. به این دلیل که این فروش بخاری اتاق کوک هرمی اجزای متحرکی ندارند، بی صدا بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی‌کنند. این فروش بخاری هرمی برای مکان‌ هایی که مشکل سروصدا دارند، گزینه‌ای عالی برای انتخاب به شمار می‌روند.

با استفاده از این فروش بخاری هرمی می‌توانید فضای بیرون را به محیطی مطبوع برای سروغذا و دیگر فعالیت‌ها تبدیل کنید. فروش بخاری هرمی به آسانی نصب می‌شوند، ایمن هستند، و یکی از پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی روز برای فضاهای باز به شمار می‌آیند. برخلاف بخاری‌های گازسوز معمولی، این بخاری‌ها به نگهداری و مراقبت زیادی نیاز ندارند.

فروش بخاری ‌های هرمی بر طبق استاندارد های زیست محیطی طراحی شده اند و به محیط زیست آسیب نمی‌رسانند. حتی در روزهای بسیار سرد سال، در فروش بخاری می‌توانید گرمای ساطع شده از این فروش بخاری ‌ها را به صورت مستقیم دریافت و احساس کنید. هم ‌چنین به دلیل ضد آب بودن، استفاده از این فروش بخاری ‌ها در روزهای بارانی نیز مقدور می‌باشد.

در فروش بخاری به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

در فروش بخاری برای خانه خود باید به این نکته نیز توجه کنید که اگر می خواهید از نظر بهینه سازی مصرف سوخت بخاری قابلیت بیشتری داشته باشد،باید بسته به بزرگی یا کوچکی خانه خود از چند فروش بخاری در نقاط مختلف منزل استفاده کنید، چرا که یک فروش بخاری برای گرمایش  در فروش بخاری بخش محدودی از فضای ساختمان، کاربرد موثر دارد.بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب فروش بخاری ، درنظر گرفتن متراژ خانه که قرار است فروش بخاری ، گرمابخش آنجا باشد است پس باید در نظر بگیرید که هرگز نباید یک فروش بخاری بزرگ را برای یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک فروش بخاری هرمی بی خطر کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.

همچنین در انتخاب قیمت فروش بخاری هرمی باید به عواملی از قبیل ایمنی، مصرف کم، هزینه نصب مناسب، رده بالاتر در برچسب انرژی، مطابقت با استانداردهای زیست محیطی نیز توجه کرد.

نکات ایمنی که  در قیمت فروش بخاری هرمی گازی باید جدی گرفت ،

بهتر است فکر فروش بخاری بدون دودکش برای خانه را از ذهنتان دور کنید و توصیه استفاده از فروش بخاری دودکش دار برای منزلتان را جدی بگیرید، چراکه ،استفاده از فروش بخاری بدون دودکش هرمی های بدون دود کش در محیط‌های بسته‌ای مانند اتاق خواب و یا حمام و هر جایی که تهویه خوبی نداشته باشد، اساسا ممنوع است.این گونه از فروش بخاری را فقط می توان در محل هایی نصب کرد که هوای تازه در آن جریان داشته باشد چرا که گاز برای سوختن به اکسیژن هوای داخل محیط احتیاج دارد و درصورت کمبود هوا در فروش بخاری هرمی ژاپنیاکسیژن پایین می‌آید و مونو کسید و دی‌اکسیدکربن بالا می‌رود که این مسئله مسمومیت و گازگرفتگی را به دنبال دارد همان چیزی که به فروشبخاری هرمی ژاپنی  غیر استاندارد به اسم مرگ خاموش به خانه های ما می آورند. .

برای امشاهد لیست  قسمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

|