فروش ﺑﺨﺎری برقی آراسته در سالیان گذشته علی رقم محدودیت های تولیدی و تجاری توانسته است بر خلاف   سایر تولیدکنندگانی که مجبور به ترک بازار شده اند کماکان جایگاه خود را در تولید  فروش ﺑﺨﺎری برقی فن دار حفظ نماید.

در حال حاضر فروشبخاری برقی کم مصرف با تولید ۵ نوع فروش ﺑﺨﺎری  فن دار ارزان و ساده در بازار حضور دارد.

۱  فروش ﺑﺨﺎری برقی آراسته مدل ۲۰۰۰

۲  فروش ﺑﺨﺎری  برقی آراسته قن دار رومیزی

۳ فروش ﺑﺨﺎری برقی تابان

۴ فروش ﺑﺨﺎری برقی پیراسته

۵ فروش ﺑﺨﺎری  برقی فن دار مدل ۲۲۰۰ وات جدید

این محصول جزو محصولات جدید فروش ﺑﺨﺎری برقی فن دار جدید می باشد که به نوعی جایگزین مدل قبلی آن شده است.

درج نشان استاندارد ایران به همراه رده مصرف انرژی A نیز جزو بارزترین خصوصیات این محصول است.

استفاده از توان حرارتی بالاتر (ارتقا از ۲۰۰۰ به ۲۲۰۰ وات) از تغییرات مشهود این مدل جدید است.

۴ المنت مدل قبلی به ۵ المنت قوی تر در این مدل تبدیل شده و گرمای بیشتر را حاصل نموده است.

فروش ﺑﺨﺎری برقی فن دار آراسته مدل ۲۲۰۰ وات جدید

تمامی المنت های گرمایشی فروش ﺑﺨﺎری این بخاری برقی فن دار از نوع شیشه ای و به اصطلاح کوارتز می باشند.

تفاوت اصلی این فروش ﺑﺨﺎری برقی فن دار با هیتر های موجود در استفاده از فن برای گرم کردن سریع تر محیط

می باشد.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

فروش ﺑﺨﺎری  برقی

فروش ﺑﺨﺎری برقی برای گرمایش فضای داخلی ساختمان‌ها به کار می‌روند. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.

فروش ﺑﺨﺎری برقی تابشی

فروشبخاری برقی کوچک با سازوکار تابشی

در این فروش ﺑﺨﺎری برقی دیواری عنصر گرماساز که معمولاً داخل یک محفظهٔ شیشه ‌ای است (مشابه لامپ‌های رشته ‌ای) به دمای بسیار بالایی می ‌رسد و انرژی گرمایی تابشی حاصله به وسیلهٔ چند بازتاباننده به بیرون بدنهٔ گرم‌ کن هدایت می‌ شود. تابش حاصل در محدودهٔ فروسرخ است که می‌تواند تا زمانی که به جسمی برخورد نکرده‌است از فضا عبور کند. چنین گرمایی به جای گرم کردن هوا، مستقیماً افراد یا اشیا را گرم می ‌کند. این روش در فروشبخاری برقی گازی  برای مکان‌هایی که هوا در جریان است مناسب است. همچنین در گاراژها و زیرزمین‌ها که گرمایش نقطه‌ای مد نظر باشد استفاده از این روش مفید خواهد بود.

این فروشبخاری برقی ژاپنی بی‌ صدا عمل می‌کنند و در صورتی که مواد اطرافشان حفاظت‌ های مناسب در مقابل گرمای زیاد را نداشته باشند می‌توانند بسیار خطرساز باشند.

بخاری‌های برقی همرفتی

فروش کرسی برقی هوای اطراف عنصر گرم‌ کن را با استفاده از همرفت گرم می‌کنند. از آنجایی که هوای گرم چگالی کمتری از هوای سرد دارد به بالا رانش پیدا می‌کند و هوای سرد جای آن را می‌گیرد، هوای گرم منتقل‌شده محیط اطراف را گرم خواهد کرد و رفته‌رفته به دمای محیط می‌رسد و این چرخه ادامه می‌یابد.

فروش ﺑﺨﺎری بی ‌صدا هستند و خطر شعله‌ ور شدن در آن‌ها نسبت به بخاری ‌های تابشی پایین است. این بخاری‌ها برای محل‌هایی که نیاز است فروش بخاری برقی دلونگی کم مصرف  طولانی ‌مدت روشن بماند یا بدون مراقبت به کار خود ادامه دهد مفید هستند.

فروش ﺑﺨﺎری برقی وزشی

فروش ﺑﺨﺎری سرعت انتقال گرما از عنصر گرماساز به هوای اطراف افزایش می ‌یابد. این بخاری‌ها صدای نسبتاً زیادی بر اثر گردش فن  در فروش ﺑﺨﺎری ایجاد می‌کنند و خطر ایجاد آتشسوزی در آن‌ها نسبت به دو مدل قبلی متوسط است. این‌گونه از بخاری‌ها در جاهایی که نیاز به گرمایش سریع محیط‌های بسته باشد مناسب هستند.

بخاری‌های برقی ذخیره‌ساز

فروش ﺑﺨﺎری گرما را در ساعت‌هایی که انرژی الکتریکی با قیمت ارزانتری به فروش می‌رسد (مثلاً در طول شب) تولید و ذخیره‌سازی می‌کنند و در زمان مورد نیاز رها می‌سازند. برخی از انواع این بخاری‌ها از آجرهای رسی برای ذخیره‌سازی انرژی استفاده می‌کنند.

فروش ﺑﺨﺎری برقی فن دار آراسته مدل ۲۲۰۰ وات جدید

قابلیت مورد نیاز دیگری که درفروش ﺑﺨﺎری برقی احساس میشود، کنترل کردن میزان حرارت ایجاد شده آن متناسب با سرمای محیط می باشد که این موضوع نیز با دکمه های کناری کنترل روشن و خاموش شدن فن و المنت های گرمایی فروش ﺑﺨﺎری این بخاری برقی فن دار در نظر گرفته شده است.

فروش ﺑﺨﺎری گازی از دسته لوازمی است که تاکنون اخبار زیادی در رابطه با خطرات آن منتشر شده است. پس باید برای استفاده صحیح از آن نکاتی را دانست و رعایت کرد.اولین نکته این است که باید بدانیم فروش ﺑﺨﺎری را برای چه محیطی تهیه می‌کنیم. هرگز نباید یک فروش ﺑﺨﺎری بزرگ را برای یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک فروش ﺑﺨﺎری کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.

باید به برچسب انرژی روی فروشبخاری بدون دودکش برقی توجه شود.سازمان بهینه ‌سازی مصرف سوخت، به صورت مرتب از خط تولید محصولاتی که مصرف انرژی دارند حتی یخچال، نمونه‌ برداری می‌کند تا میزان مصرف و به‌ ویژه درصد مصرف بهینه  روی فروش ﺑﺨﺎری و بازده انرژی را در آنها مشخص کند.

اگر به محصولی برخوردید که این رده انرژی را نداشت، بدانید که ریگی در فروش بخاری برقی تابشی ‌شان است؛ برای نمونه ‌گیری همکاری نکرده‌اند یا محصولشان اصلا استاندارد نیست. این جدول، آخرین رده مصرف بهینه انرژی به وسیله فروش ﺑﺨﺎری گازی ساخت داخل را نشان می‌دهد.

توضیح دیگر اینکه فروش ﺑﺨﺎری  دودکش ‌دار ۳۰درصد و شومینه‌ها تا ۵۰درصد انرژی را تلف می‌ کنند اما بدون دودکش‌ها، تا ۹۹درصد بهینه ‌اند.توجه داشته باشید فروش ﺑﺨﺎری گازی از دسته کالاهایی است که باید شفافیت عملکرد داشته باشد. به عبارتی شیشه آن باید طوری باشد که شعله آن به طور واضح دیده شود.

همچنین توجه داشته باشید که شعله فروش ﺑﺨﺎری و هر وسیله گازسوز دیگری باید آبی بسوزد. اگر شعله زرد بود حتما باید به فکر تنظیم مجدد یا حتی تعمیر فروش ﺑﺨﺎری باشید.

اگر هم شعله قرمز بود وضع به همین صورت است. فروش ﺑﺨﺎری که پیچ تنظیم گاز در آنها مخفی شده است، انتخاب بهتری هستند؛ به این ترتیب دیگر بی‌دلیل و با یک عرق کردن یا لرز گرفتن، تند و تند شعله فروش ﺑﺨﺎری را زیاد و کم نمی‌کنید.

هنگام فروش ﺑﺨﺎری دقت کنید بدنه و شیشه، خاصیت آنتی ‌شوک داشته باشد؛ یعنی اگر در حالت بسیار داغ، آب یا مایع سرد دیگری بر آن پاشیده شود، دچار شکستگی و انفجار نشود.

وقتی فروش ﺑﺨﺎری دودکش‌ دار را نصب می‌کنید، یادتان باشد استاندارد حداقل اندازه لوله دودکش آن در اتاق، یک متر و نیم است.

به صورت طبیعی و بدیهی لوله در فروش ﺑﺨﺎری ارزان باید داغ باشد؛ اگر غیر از این بود به احتمال زیاد، جریان انتقال هوای سوخته از این لوله به درستی انجام نمی‌شود و خطر آلودگی هوا با منواکسید کربن وجود دارد.

برای مشاهد لیست  قیمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172
|