بخاری هرمی چیست؟

فروش بخاری رستوران است برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می ‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع روشن میشود. اولین فروش بخاری کودک بر پایه ی  چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع بخاری گازی به وجود آمده بود اختراع شد. فروش بخاری هرمی اولین بار توسط یک شرکت انگلیسی به نام «پیتیت و اسمیت» در سال ۱۸۵۶ تولید شد. شعله بخاری هوا را به‌طور موضعی گرم می‌کند و سپس توسط  قانون انتقال گرما در هوا، هوای محیط گرم می‌شود. هم‌اکنون از فروش بخاری باغچه در کشورهای غربی برای گرمای محیط‌ های خارج از ساختمان همچون گلخانه و پاسیو استفاده می‌شود.

استفاده از بخاری‌ هرمی در فضای باز

در مورد گرمایش محیط‌ های روباز باید گفت که هوای این فضاها دایماً در جریان است. استفاده از سیستم‌ های گرمایشی معمول در فضاهای باز عملاً غیرممکن است، چرا که با جریان هوا، گرمای تولید شده توسط باد رانده خواهد شد. حتی اگر جریان باد نیز وجود نداشته باشد، طبق قوانین فیزیکی، اثرشناوری هوای گرم را دور خواهد کرد. هدف بخاری‌های هرمی فضای باز این است که اشیا یا افرادی را که از محدوده‌ی مسیرشان در فضای بازعبور می‌کنند، گرم کنند. سیستم‌ های گرمایش تابشی یا گازسوز هستند یا از گرمایش الکتریکی مادون قرمز استفاده می‌کنند.

با رشد علم و فناوری دستگاه های  گرم کننده  هم از این امر آگاه بودند  و تحولات شگرفی کردند، که شامل موارد زیر است: شکل ، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان حرارت تولیدی می باشد. فروش بخاری ارزان دارای گوناگونی محصولات سیستم گرمایشی می باشد و نیاز مشتری به  گرما را پاسخ میدادند و در حوزه ی گرمای مناسب نمایشگاه ها، مهمانی ها و باغ تالار ها و … کارایی زیادی دارند.

فروش بخاری چتری مخصوص باغ و ویلا و فروش بخاری فضای باز میباشد همچنین فروش بخاری گازی و فروش بخاری جدید , فروش بخاری انرژی.

برای مشاهد لیست  محصولات فروش بخاری گازی رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172


1 Comment

یک نویسنده‌ی دیدگاه در وردپرس · نوامبر 2, 2018 at 11:17 ق.ظ

سلام, این یک دیدگاه است.
برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|