بخاری هرمی

ایران اوت دور هیتر iranoutdoorheater

فروش ﺑﺨﺎری گازی مدل 440 آبسال با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي سوخت و بهينه سازي  انرژي در دنيا تحت ليسانس Sicar ايتاليا ساخته شده و با جلوگيري از اتلاف انرژي در فروش ﺑﺨﺎریبدون دودکش آبسال و برخورداري از بازده حرارتي بالا در فروش ﺑﺨﺎری کم مصرف برقی سبب صرفه جويي درهزينه هاي شما نيز مي شود .

فروش ﺑﺨﺎری آبسال در سال 1335، در تهران تأسیس شد و در ابتدای فعالیت خود به تولید ظروف آشپزخانه پرداخت.

در سال 1362 نام این شرکت به آبسال تغییر یافت و طی این سال ها با فروش بخاری گازی ژاپنی  انواع اجاق گاز، کولر آبی ، آبگرمکن و البته فروش ﺑﺨﺎری ارزان  به یکی از تولید کننده های برتر ایرانی در زمینه لوازم خانگی تبدیل گردید.

فروش ﺑﺨﺎری گازی آبسال به دو نوع بدون دودکش و با دودکش تقسیم می شوند. همچنین تمامی مدل های فروش ﺑﺨﺎریگازی آبسال ارزان دارای فن می باشند.

فروش ﺑﺨﺎری بدون نیاز به دودکش با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه سازی انرژی در دنیا ساخته شده اند و با جلوگیری از اتلاف انرژی در فروش ﺑﺨﺎری بی خطر و برخورداری از بازده حرارتی بالا سبب صرفه جویی در هزینه های شما نیز می شوند.

گاز کربنیک در فروش ﺑﺨﺎری گازی خانگی نتیجه سوخت کامل است اما درصد این گاز باید قابل کنترل باشد ).سیستم کنترل اکسیژن نسبت به درصد اکسیژن محیط حساس بوده و چنانچه درصد اکسیژن کاهش یابد (یا به عبارتی گاز کربنیک زیاد شود ) فروش ﺑﺨﺎری کپسولی خاموش میشود و تا تهویه کامل محیط ، بخاری را نمیتوان روشن نمود

فروش ﺑﺨﺎری بخاری کپسولی با پوشش رنگ چکشی کوره ای به روش الکترو استاتیک و تمام اتوماتیک اجرا شده است.

فروش ﺑﺨﺎری گازی آبسال با گاز كپسولي قابل استفاده مي باشد و فضايي به همين منظور جهت قرار دادن كپسول در پشت فروش ﺑﺨﺎری آبسال در نظر گرفته شده است .

فروش ﺑﺨﺎری کپسولی آبسال 440 مناسب مخیط های نسبتا کوچک است و فضايي به همين منظور جهت قرار دادن كپسول در پشت فروش ﺑﺨﺎری آبسال در نظر گرفته شده است ) ، بازده حرارتي 9/99% ، بدون نیاز به دودکش ، ابعاد : عرض 40.4 * عمق 47 * ارتفاع 77.5 سانتي متر ، حجم گرمادهي 85 ، ميزان گرمادهي كم 1200 – متوسط 2200 –  زياد 3400 كيلوكالري بر ساعت ، ميزان گاز مصرفي: كم 100 – متوسط 190 – زياد 290 ليتر بر ساعت ، فشار گاز :27.9 mbar ، داراي پايه چرخ دار جهت جابجايي آسان حتي با مخزن گازدر فروش بخاری برقی کم مصرف ، تحت ليسانسSICAR ايتاليا ، قابليت انتقال حرارت به دو طرق تابشي و جابجايي ، داراي سه درجه گرمادهي کم – متوسط – زياد ، مجهز به جرقه زدن (PIEZO ELECTRIC ) ، مطابق با استاندارد جهاني .

تکنولوژی حسگر نقصان اکسیژن یا ODS به عنوان سیستم تضمین کننده امنیت دستگاه های احتراقی بدون دودکش از قبیل فروش بخاریبرقی کم مصرف

   بوده و امنیت این دستگاه ها وابسته به کارکرد صحیح این سیستم می باشد در صورتی که در فروش ﺑﺨﺎری کودک های موسوم این مساله تنها با دودکش مناسب قابل اعتماد می باشد. ابتدا به طور کامل سیستم ODS، مقررات و استانداردهای آن بطور دقیق تشریح می گردد. در ادامه آزمایشهایی به شرح زیر جهت روشن شدن وضعیت ایمنی این فروش ﺑﺨﺎری گرمایشی و سایر هیتر برقی های گازی مرسوم صورت گرفت.

ابتدا آزمایش فروش ﺑﺨﺎری معمولی با دودکش انجام گرفت و سپس دودکش بخاری حذف گردید. در ازمایش بعد فروش ﺑﺨﺎری  بدون دودکش آبسال مورد آزمایش قرار گرفت.

در خاتمه باور اشتباه در خصوص قرا ردادن دودکش در آب جهت کاهش مخاطره بررسی گردید.
اندازه شعله هاي فروش ﺑﺨﺎری ساده و وسايل ديگر بر چه اساسي تنظيم مي شود؟

هر وسيله گازسوز براي شعله هاي مختلف ازكم تا زياد قابل تنظيم است و مصرف كننده بسته به نوع نياز خود يكي از حالت ها را انتخاب مي كند. مثلاً در مورد  فروش بخاری ایستاده پس ازجوش آمدن ديگ زودپز بايد شعله را روي وضعيت پائين تنظيم كرد. در بعضي موارد ديده مي شود كه شعله به اندازه كافي بلند نيست. بلند نبودن شعله عوامل مختلفي دارد كه يكي از آنها پائين بودن فشار گاز شهري در فروش بخاری باغی بخصوص در مواقع بسيار  اسرد و دليل دوم تنظيم نبودن خروجي گاز است كه بايد نسبت به رفع اين مشكل با كمگ گرفتن از فروش بخاری اجاقیسرويسكارهاي مجاز اقدام كرد.

نتایج بصورت یکسری نمودار برای فروش ﺑﺨﺎری ارائه گردید و مشاهدات، مورد بررسی و نتیجه گیری قرار گرفت.

بطور کلی کلاهک H از کلاهک تکی برتر است ولی، برای فروش ﺑﺨﺎری  گازسوز با نرخ حرارتی بالا مثل موتورخانه ها استفاده از کلاهک H الزامی و ضروری است.

▪ فاصله دودکش تادهانه فروش ﺑﺨﺎری برقی کوچک چه مقدار باشد؟

با رعایت تهویه مناسب برای فروش ﺑﺨﺎری گازسوز و نبود امکان سرایت حرارت به مواد قابل اشتعال جانبی و بروز آتش سوزی، این فاصله بایستی به حداقل ممکن خود برسد.

فروش ﺑﺨﺎری اجاق گاز خانگی ۷۵ cm از بالا

فروش ﺑﺨﺎری دیواری ۱۰۰ cm از اطراف ۱۰۰ cm از بالا

اگر کسی دچار گاز گرفتگی در فروش ﺑﺨﺎری شد چه اقداماتی باید انجام داد؟

به یاد داشته باشید که خارج کردن افراد آسیب دیده از محیط آلوده و قرار دادن آنها در محیط باز از مهمترین اقدامات پیشگیرانه فروش ﺑﺨﺎری محسوب می شود.

▪ آیا می توان از درز انقطاع برای خروج لوله های دودکش بخاری استفاده کرد؟

خیر، زیرا امکان نصب صحیح و اصولی فروش ﺑﺨﺎری خانگی در چنین فضایی میسر نیست و درنتیجه احتمال نفوذ گازهای سمی به درون واحدهای مسکونی (از بین آجرها و مصالح ساختمانی) وجود دارد طول استاندارد شیلنگ وسایل گازسوز چه اندازه است؟

برای اتصال اجاق گاز و دستگاه ها در فروش ﺑﺨﺎری گازی ارزان که استفاده از شیلنگ برای آنها مجاز است به سیستم لوله کشی باید از شیلنگ های لاستیکی تقویت شده که مخصوص گاز ساخته شده است دارای استاندارد استفاده شود، طول شیلنگ گاز در فروش ﺑﺨﺎری نباید حداکثر از ۱۲۰ سانتی متر بیشتر باشد، استفاده از شیلنگ های بلند در فروش ﺑﺨﺎری برای رساندن گاز به نقاط مختلف منزل بسیار خطرناک است و باید از این کار خودداری کرد.

برای محکم کردن شیلنگ های موجود در فروش ﺑﺨﺎری گازی گاز باید از بست های فلزی مناسب استفاده شود.

شیلنگهای لاستیکی در فروش ﺑﺨﺎری را هر چند وقت یکبار باید بازرسی کرد وتا در صورت مشاهده عیب و نقص و فرسودگی بلافاصله تعویض شود.

برای مشاهد لیست  قسمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

|