فروش بخاری قارچی رومیزی ، ایران اوت دور هیتر iranoutdoorheater

با فروش بخاری باغی، گرما را به پاسیو ، حیاط ، باغ و یا باغچه خود بیاورید. طراحی ساده آن باعث می شود که با هر دکوری تناسب داشته باشد و باعث زیبایی هرچه بیشتر باغ یا باغچه شما می شود. فروش بخاری هرمی ین نوع فروش بخاری قارچی

پاسیو می تواند روی میز قرار می گیرد. فروش بخاری فضای باز کاملا پرتابل است و به احتی می توان آن را از محلی به محل دیگر انتقال داد. فروش بخاری قارچی   دارای شمعک است و دمای آن کاملا قابل تنظیم است. می توان آن را به کپسول گاز ال پی جی متصل کرد و دارای سنسور موقعیتی می باشد که درصورت واژگونی در فروش بخاری ایستاده  بلافاصه جریان گاز را قطع می کند و مانع از بروز حوادث بعدی می شود.

تولیدات  وفروش بخاری اجاقی یکی از معتبر ترین و بهترین محصولات آن محسوب می‌شود. خطِ تولیدِ فروش بخاری تابشی شرکت صنایعی در طرح های مختلف تولید و روانه‌ی بازار می‌کند. خط ِ تولید بخاری برقی دلونگی کم مصرف توانایی بخاری برقی پارس خزر گوناگون، با اندازه و ابعاد مختلف را دارا است: فروش بخاری گازسوز 9000 و 14000، انواع  فروش بخاری ‌های بدون دودکشِ شعله آبی و سرامیکی، فروش بخاری های رستوران و بدون فن فقط قسمتی از این فروش بخاریهای گازسوز متنوع می‌باشند

نوع گازدر کرسی برقی: پروپان یا بوتان (LPG)گرم کردن سالن منزل و یا اداری معمولا بایستی توسط فروش بخاری های فن داری انجام شود که دارای فن بزرگ می باشند . به عنوان نمونه هیتر برقی های فن داری که دارای ارتفاع 45 سانتی متر و یا مدلهای دیواری با طول 50 سانتی متر و یا مدلهای کولر و فروش بخاری قابل حمل که دارای فن حلزونی با قدرت پرتاب باد زیاد می باشند.

محیط های اداری :

تقریبا استفاده از انواع فروش بخاری در محیط های اداری امکان پذیر بوده و محدودیتی ایجاد نمی کند اما توجه کنید در صورتی که می خواهید بخاری برقی کم مصرف برقی کل فضای اتاق را گرم کند معمولا به ترتیب اولویت مدلهای فن دار و سپس رادیاتور را پیشنهاد می کنیم

فروش بخاری فضای باز :

مسلما تنها راه کار استفاده از قیمت بخاری گازی در فضاهای باز و یا سالن های بزرگ مانند سوله که به هیچ عنوان امکان گرم کردن کل فضا وجود ندارد ، استفاده از بخاری برقی با سیستم گرمایش تابشی است در این صورت افرادی که در نزدیک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی قرار دارند در اثر تابش نور بخاری گرم خواهند شد..

فروش بخاری پاسیو یا بخاری برقی رومیزی چیست؟

بخاری برقی کم مصرف ( که به قیمت بخاری گازی یا قیمت بخاری گاز نیز معروف است ) یک وسیله گرمایشی تابشی است برای فضای باز یا فضای آزاد مورد استفاده قرار می گیرد.

گرما از سطح صفحه فلزی بصورت الگوی دایره ای اطرف بخاری گازی ژاپنی یا بخاری بدون دودکش آبسال, می تابد. صفحه قارچی بالای فروش بخاری گرمایی را که می خواهد به سمت بالا برود منعکس می کند. به ای این خاطر که کلاهک بازتابنده بطور معمول نقره ای است که باعث می شود گرمای کمتری را جذب کند ولی در بازتاب آن بصورت عالی عمل کند. این عمل باعث می شود تلفات گرمایی کمتر شود زیرا صفحه بالای فروش بخاری قارچی که نقره ای است نور مادن قرمز را جذب نمی کند بلکه منعکس می نماید.

برخی از انواع جدید فروش بخاری قارچی رومیزی با نیروی الکتریکی کار می کنند بدین صورت که انرژی مادون قرمز منتشر و به سوح ازراف خود منتقل می کنند و به همین ترتیب باعث گرم شدن هوا می می شوند.

بخاری های پاسیو یا فروش بخاری های قارچی رومیزی در رستوران ها و کافی شاپ ها و باغ ها به این خاطر محبوب شده اند که باعث می شوند مشتریان به راحتی در فصول سرد در فضای باز بنشینند.

افزایش فروش بخاری گازی مخصوصا در شب که همه به خواب میروند بیشتر جلب توجه میکند و غالبا این صدا مربوط به شمعک میباشد. در اینجا دلیل بسیار ساده آن را که تجربه خود من است توضیح میدهم. امیدوارم به درد شما بخورد و پول خود را الکی به این تعمیرکاران  ندهید.

یکی از همکاران ما چهار دستگاه فروش بخاری 12000 را به نصف قیمت به فروشنده لوازم خانگی فروخت و 4 دستگاه جدید گرفت تنها به این خاطر که فروش بخاری به صدا افتاده اند و خرخر میکنند.

پارسال فروش بخاری خونه ما به صدا افتاده بود و خرخر میکرد و مرتبا خاموش میشد بخاری قدیمی را آوردم و نصب کردم اونهم ادا در میآورد و مرتبا خاموش میشد. پارسال زمستان زود تموم شد و فروش بخاری را جمع کردیم اما امسال که با فرارسیدن پاییز بخاری را دوباره نصب کردم همان طور بود یعنی خرخر میکرد و مرتبا خاموش میشد.

تصمیم گرفتم مشکل را خودم به طور اساسی حل کنم روکش کلید فروش بخاری را در آوردم و به شکل و شمایل آن، محل لوله های انتقال دهنده گاز به مشعل اصلی و شمعک، محل پیچها دقیقا نگاه کردم. یه خورده با پیچها ور رفتم اما هیچ تغییری مشاهده نکردم چون کلید فروش بخاری در بدمحلی قرار گرفته بود دید کاملی نداشتم اجبارا آچارها را روی زمین ریختم و پیچ های بدنه را از محل مناسب باز کردم طوری که پوشش جلوی بخاری کلا پیاده شد و به دقت به همه پیچها و سوراخها نگاه کردم یه دفعه متوجه شدم که در اثر مرور زمان پرزهای مویی سوراخ ورودی هوا به محفظه شمعک را کاملا مسدود کرده اند طوری که انگار فروش بخاری بی خطر در کارخانه برای این سوراخ فیلتر اختصاصی درست کرده باشند. آن را با دست کنار زدم و با جارو برقی همه خاک و پرزهای جمع شده در فروش بخاری را جمع کردم و فلکه گاز را باز کرده و شمعک را روشن کردم.

بدون شک از آنجایی که گاز در کشورمان از منابع طبیعی در دسترسی است که همواره هزینه استفاده از آن به مراتب کمتر از دیگر حامل های انرژی است ، فروش بخاری ارزان گازی البته برای کسانی که به قول معروف از نعمت گاز بهره مند هستند بهترین گزینه است.

همان طور که می دانید فروش بخاری گازی هم انواع مختلفی دارند که می توانید برحسب نیاز خود یکی از مدل های زمینی و یا دیواری را انتخاب کنید.

اما اگر برای منزل خود به گزینه فروش بخاری دیواری فکر می کنید باید بدانید که حرارت فروش بخاری دیواری از زمینی کمتر است و فضای کمتری را اشغال می کنند اما از آنجایی که فروش بخاری دیواری را شرکت های سازنده فروش بخاری برای مکان هایی با متراز پایین طراحی کرده اند مثل اتاق کار و یا یک اتاق کوچک در منزل ، پس نهایتا تا هفت هزار کیلو کالری در ساعت قدرت دارند ، بنابراین مناسب مکان هایی با متراز های بالا نسیتند .

برای مشاهد لیست  قسمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

|