بخاری های قارچی

فروش بخاری قارچی هیترفن ‌دار صنعتی اساس کار فروش بخاری کارگاهی این هیترها استفاده از یک فن برای عبور دادن هوا از یک قطعه ‌ی گرمایشی (مانن نیکروم، فویل مقاومتی و غیره) است. فروش بخاری ارزان  هیترهای فن دار از قطعات گرمایشی لوله ‌ای یا قطعات گرمایشی پره ‌دار ساخته شده‌اند که داخل یک محفظه‌ی فولادی قرار گرفته می‌شوند. فروش بخاری صنعتی این هیترها به یک فن مجهز شده‌اند تا قابلیت بازیافت هوا را داشته باشند. درجه‌ ی حرارت هوا بعد از عبور از قطعه گرمایشی بالا رفته و سپس به خارج از هیتر هدایت می‌شود. بدین طریق فروش بخاری انرژِی  هیتر فن دار باعث بالا رفتن دمای محیط می‌شود. در فروش کرسی برقی دو نوع هیتر فن دار وجود دارد: فروش بخاری برقی تابشی هیتر الکتریکی و هیترتهویه‌ هوای خارجی. ویژگی‌های هیتر فن‌دار صنعتی الکتریکی بدین صورت است که برای کار کردن از جریان برق استفاده می‌کنند. در فروش بخاری بدون دودکش این هیترها جریان برق از قطعه‌ ی گرمایشی عبور کرده و سپس انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود. فروش بخاری انرژی فن دارموجود در داخل دستگاه، هوا را به داخل هیتر مکیده و آن را به سمت قطعه ‌ی گرمایشی یعنی جایی که هوا را به سرعت گرم می‌کند، انتقال می‌دهد. در مرحلهر‌ی بعد، هوای گرم شده به خارج از هیتر می‌ وزد و باعث گرم شدن محیط می‌شود.

برخلاف فروش هیتر برقی که با جریان برق کار می‌کنند، فروش بخاری برقی کم مصرف  تهویه هوای خارجی برای کار کردن از سوخت (مانند گاز یا نفت سفید)  استفاده می‌کنند. به غیر از تفاوت در منبع تامین انرژی، کارکرد فروش بخاری هیترهای برقی مشابه هیترهای تهویه‌ ی خارجی است. قیمت بخاری گازی هیترهای فن دار برقی در مقایسه با هیترهای تهویه خارجی این مزیت را دارند که تقریباً تمام انرژی دریافتی را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کنند و به این ترتیب بازده گرمایشی نزدیک به 100 درصد دارند. در فروش بخاری  برقی هیترهای گازسوز همواره مقداری از انرژی، طی فرایند گرمایشی اتلاف می‌شود. با این حال هزینه‌ی فروش بخاری از هیتر فن دار برقی بالاتر از هیترهای گازسوز است. در برخی از محیط‌های صنعتی که حاوی یا تولید کننده‌ی مواد شیمیایی اشتعال زا هستند، به دلیل ایمنی بیشتر بهتر است از فروش بخاری هیترهای برقی استفاده شود. همچنین فروش بخاری در موقعیت‌هایی که برای تکمیل فرآیند اکسیژن کافی باید وجود داشته باشد (مانند گلخانه‌ها یا مراکز کشت و پرورش مواد غذایی و گیاهان) به دلیل سوخت پاک، استفاده از فروش بخاری هیترهای برقی توصیه می‌شود.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ایران اوت دور هیترتنها فروشگاه انلاین فروش وسایل گرمایی با ضمانت کالا.

فروش بخاری گازی کارگاهی انرژی بر اساس یکی از طرح های شرکت فروش بخاری گازی معتبر آمریکا که از نوع هیتر های گازی صنعتی تجاری با فروش بخاري می باشد ، طراحی و فروش بخاری گازی، ساخته شده است. محصول فروش بخاری مطابق استاندارد بین المللی BS-EN621 در سال 1387برای فروش بخاري موفق به اخذ گواهی CE گردید که اولین فروش بخاري که برای فروش بخاری گازی دارای این گواهی در کشور می باشد.

فروش بخاری گازی و مشعل:

فروش بخاری انرژِی از نوع اتمسفریک و فروش بخاري می باشد که مخلوط گاز و هوا را به صورت کنترل شده به سر فروش بخاری مشعل هدایت کرده و حرارت برای فروش بخاري لازم تولید می گرد. مشعل و فروش بخاری گازی نیز دارای پوشش نسوز مقاوم تا دمای 550 درجه سانتیگراد می باشد.

شیر برقی در فروش بخاری انرژی برای کنترل جریان و فشار گاز ورودی و فروش بخاري به مشعل و پیلوت می باشد که فروش بخاري می تواند با فرمان ترموستات محیطی یا فرمان کنترل حدی و ترموکوپلی عمل نماید.  این نوع فروش بخاري  و شیر گاز  که برای فروش بخاری گازی  استفاده میشود، دارای استاندارد EN-126 می باشد.

فن کنترل در فروش بخاری انرژِی یک ترموستات کنترل کننده عملکرد فن می باشد که با تاخیر در فروش بخاري کارکرد فن هنگام روشن شدن از فروش بخاری وزش باد سرد جلوگیری کرده و همینطور هنگام خاموش شدن فروش بخاري، فن تا سرد شدن مبدل حرارتی و انتقال کامل حرارت به کار خود برای فروش بخاری ادامه می دهد.

فروش بخاری و فضای قابل گرمایش در فروش بخاری  640انرژِی500  الی 800 متر مکعب است.که در فروش بخاری بنابراین به سادگی می توانید به تقسیم متوسط این مقدار حدود 600 بر ارتفاع محل مورد استفاده مساحت مناسب را محاسبه کنید.

فروش بخاري انرژِی در سرد و گرم بودن لوله هاي به چه عواملي بستگي دارد؟

فروش بخاری و گرم بودن لوله  فروش بخاری انرژِی به معناي خروج مناسب فروشبخاری بدون دودکش آبسال محصولات احتراق است ولي وقتي لوله فروش بخاری انرژِی سرد است، نشان دهنده اين است كه گازهاي احتراق از دودكش فروش بخاری خارج نمي شوند و فروش بخاری داخل وسيله گازسوز  که فروش بخاری است باقي مانده اند و بالطبع فروش بخاری پس از آن وارد فضاي اتاق مي شوند. فروش بخاری گرمایشی که سرد بودن دودكش در فروش بخاری آبسال هشداري است كه نشان مي دهد، فروش بخاری دودكش ساختمان مسدود شده است.

فروش بخاری رستوران  و سنسور حرارتي وسيله اي است كه فروش بخاری بدون دود کس  یا دما را احساس مي كند و به محض اين كه فروش بخاری  یا دودكش مسدود شود يا مكش محصولات (فروش بخاری و فروش بخاری انرژِی) احتراق به خوبي انجام نشود و بالطبع دماي فروش بخاري انرژِی بالارفته با احساس كردن اين دم انسبت به قطع شعله فروش بخاري اقدام مي كند.

  فروش بخاری  ورنگ در فروش بخاری کودک و شعله هاي وسايل گاز سوز به چه عواملي بستگي دارد؟

وقتي فروش بخاری اناق کودک به طور كامل بسوزد، فروش بخاری رنگ آبي مي شود. براي سوختن كامل فروش بخاری بی خطر، نياز به اكسيژن كافي است. هر متر مكعب گاز، هنگام سوختن به حدود 10 متر مكعب هوا نياز دارد و هرچه در فروش بخاری رنگ شعله آبي تر باشد، نشان دهنده رسيدن هواي كافي به سوخت است. فروش بخاری در وسايل گازسوز، رنگ شعله زرد به معناي احتراق ناقص گاز است. ناخالصي در فروش بخاری مصرفي و خروج ناقص محصولات احتراقي و مكش نامناسب دودكش نيز عوامل زردسوزي شعله به شمار مي روند.

فروش بخاری گازي كه براي گرم كردن منزل از طريق جابه جا كردن هواي گرم برای فروش بخاری گازي طراحي شده است شامل قسمتهاي مختلفي است.

سطوح كاري فروش بخاری گازي: قسمت هايي از فروش بخاري كه به دليل طراحي آن دماي بالاتري دارند. سطوح ديگر كه در حين استفادة عادي به فروش بخاري منجر میشود

برای مشاهد لیست  قسمت محصولات رو بخاری کلیک نمایید .

شماره های تماس : 77333107 – 77335172

 

|